SILCARE UV GEL COLOR PASTEL 13 GEY 5g | GELL ME NGJYRË

Uni CosmeticsKodi:SC-P13.25CXVI

Çmimi:
€3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Gellët Base One janë krijuar nga recepta moderne që prodhon hallka jashtëzakonisht të qëndrueshme të polimerit të masës së gellit. Përshtatja e duhur e pjesëzave e bën masën e fuqishme dhe fleksibile dhe në të njejtën kohë ka masë ngjitëse shumë të mirë për tipsa dhe për thonj natyral.

Paleta e re e ngjyrave pastel nga linja Base One – 13 lloje të gellëve me hijezim të lehtë dhe të butë. Sjellë rehati të lartë në punë që është e garantuar nga gellët me trashësi mesatare dhe me veti përbërëse vetë-nivelizuese. Pa ndonjë problem mund të përzihet me gellët tjerë. Duke iu falenderuar eliminimit të acidit akrilik, mund të veprojë në mënyrë më efikase në thonj për dallim nga gellët e zakonshëm UV. Ëshë pa acid. Koha e trajtimit 36W/2minuta.

VEÇORITË: 

 • Produkt pa acid
 • Dendësi mesatare
 • Vetë-nivelizues
 • Një-fazësh

  MËNYRA E PËRDORIMIT: shpërndajeni gellin mbi thonj, pastaj thajeni me UV llambë me fuqi 36W dhe me një kohëzgjatje prej 3 minutash.

  Lloji i gellit: mbulues 
  Ngjyrat në paletë: 13 ngjyra 
  KAPACITETI: 5g

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë