SILCARE UV GEL COLOR PASTEL 04 MINT 5g | GELL ME NGJYRË

Uni CosmeticsKodi:SC-P4.13DXVI

Çmimi:
€3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Gellët Base One janë krijuar nga recepta moderne që prodhon hallka jashtëzakonisht të qëndrueshme të polimerit të masës së gellit. Përshtatja e duhur e pjesëzave e bën masën e fuqishme dhe fleksibile dhe në të njejtën kohë ka masë ngjitëse shumë të mirë për tipsa dhe për thonj natyral.

Paleta e re e ngjyrave pastel nga linja Base One – 13 lloje të gellëve me hijezim të lehtë dhe të butë. Sjellë rehati të lartë në punë që është e garantuar nga gellët me trashësi mesatare dhe me veti përbërëse vetë-nivelizuese. Pa ndonjë problem mund të përzihet me gellët tjerë. Duke iu falenderuar eliminimit të acidit akrilik, mund të veprojë në mënyrë më efikase në thonj për dallim nga gellët e zakonshëm UV. Ëshë pa acid. Koha e trajtimit 36W/2minuta.

VEÇORITË: 

  • Produkt pa acid
  • Dendësi mesatare
  • Vetë-nivelizues
 • Një-fazësh

MËNYRA E PËRDORIMIT: shpërndajeni gellin mbi thonj, pastaj thajeni me UV llambë me fuqi 36W dhe me një kohëzgjatje prej 3 minutash.

Lloji i gellit: mbulues 
Ngjyrat në paletë: 13 ngjyra 
KAPACITETI: 5g

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë