SILCARE UV GEL COLOR NEON 25 ORANGE JUICE 5g | GELL ME NGJYRË

Uni CosmeticsKodi:SC-N25.30IXV

Çmimi:
€3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ngjyrat e reja të gellit Neon Base One janë përfundimi më spektakolar i verës dhe mikëpritëse e vjeshtës që po vjen.

A mendoni që dizajnet me ngjyra të larmishme dhe intensive janë privilegje vetëm gjatë muajve të verës? Kjo nuk mund të jetë e vërtetë!

Ngjyrat e verdha, portokalli, roze dhe të gjelbra edhe një herë do t’ju befasojnë me origjinalitetin, duke shtuar sharm të befasishëm.

Shëndrisni me dritën UV në ngjyrat e reja të Base One Neon!

Base One Neon Line është gell me trashësi mesatare dhe me vetë-nivelizim në bazë të linjës së ngjyrës së gellëve Base One. Ka pigment fluroshent: neon dhe kriptolit e cila e bën që të shndëris me dritën UV.

Gellët Base One janë krijuar nga recepta moderne që prodhon hallka jashtëzakonisht të qëndrueshme të polimerit të masës së gellit. Përshtatja e duhur e pjesëzave e bën masën e fuqishme dhe fleksibile dhe në të njejtën kohë ka masë ngjitëse shumë të mirë për tipse dhe për thonj natyral.

VEÇORITË: 

  • Produkt pa acid
  • Me masë ngjitëse shumë të mirë
 • Një-fazor

MËNYRA E PËRDORIMIT: shpërndajeni gellin në bazën e thoit dhe thajeni me UV llambë me fuqi prej 36W, për një periudhë prej 3 minutash.

PALETA E NGJYRAVE: 32 
KAPACITETI: 5g

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë