SILCARE UV GEL COLOR LAS VEGAS 20 CAESAR'S PALACE 5g | GELL ME NGJYRË

Uni CosmeticsKodi:LS-20.21CXVI

Çmimi:
€3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Provojeni emocionin e linjës së re të gellëve Base One Las Vegas dhe shëndrisni si yjet më të famshme të Hollywood-it.

Nëse nuk e keni aftësinë e lojtarëve të lojrave të fatit, por përsëri dëshironi të sfidoheni me aventurat emocionuese dhe në të njejtën kohë nëse dëshironi që pamja e juaj me zbukurim origjinal të ketë vëmendjen e të tjerëve, atëherë linja e re e gellit me shkëlqim për thonjështë zgjedhje e përkryer për ju!

Base One Las Vegas është linja e cilësisë së lartë e ngjyrës me shkëlqim të gellit UV.

Në paletë, ju mund t’i gjeni 20 ngjyra me shkëlqim të bukur dhe të mahnitshëm.

Ato përmbajnë një sasi të madhe të shkëlqimit, e cila ka masë të madhe të pigmentit. Shtresa e hollë e gellit mbulon në mënyrë të duhur që në rastin e parë!

Produkti është i dizajnuar për përdorim profesional.

Veçoritë: 

 • Dendësi mesatare
 • Shkëlqim me masë pigmenti shumë të lartë
 • Mbulon me shtresën e parë
 • Nuk ka efekt bllokues të ajrit
 • Masë ngjitëse për thonjt natyral dhe tipsat e tyre
 • Veti përbërëse të lartë të vetë-nivelizimit
 • Një-fazor

  MËNYRA E PËRDORIMIT: shpërndajeni gellin mbi thonj, pastaj thajeni me UV llambë me fuqi prej 36W për një periudhë prej 2 minutash.

  Kujdes!

  Duke e bërë manekyrin me Base One Las Vegas rekomandohet që të përdoret metoda tre-fazëshe. 
  Lloji: mbulues, shkëlqim 
  Kapaciteti: 
  5g

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë