SILCARE UV GEL COLOR LAS VEGAS 16 THE PALMS 5g | GELL ME NGJYRË

Uni CosmeticsKodi:LS-16.40.RB

Çmimi:
€3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Provojeni emocionin e linjës së re të gellëve Base One Las Vegas dhe shëndrisni si yjet më të famshme të Hollywood-it.

Nëse nuk e keni aftësinë e lojtarëve të lojrave të fatit, por përsëri dëshironi të sfidoheni me aventurat emocionuese dhe në të njejtën kohë nëse dëshironi që pamja e juaj me zbukurim origjinal të ketë vëmendjen e të tjerëve, atëherë linja e re e gellit me shkëlqim për thonjështë zgjedhje e përkryer për ju!

Base One Las Vegas është linja e cilësisë së lartë e ngjyrës me shkëlqim të gellit UV.

Në paletë, ju mund t’i gjeni 20 ngjyra me shkëlqim të bukur dhe të mahnitshëm.

Ato përmbajnë një sasi të madhe të shkëlqimit, e cila ka masë të madhe të pigmentit. Shtresa e hollë e gellit mbulon në mënyrë të duhur që në rastin e parë!

Produkti është i dizajnuar për përdorim profesional.

Veçoritë: 

  • Dendësi mesatare
  • Shkëlqim me masë pigmenti shumë të lartë
  • Mbulon me shtresën e parë
  • Nuk ka efekt bllokues të ajrit
  • Masë ngjitëse për thonjt natyral dhe tipsat e tyre
  • Veti përbërëse të lartë të vetë-nivelizimit
 • Një-fazor

MËNYRA E PËRDORIMIT: shpërndajeni gellin mbi thonj, pastaj thajeni me UV llambë me fuqi prej 36W për një periudhë prej 2 minutash.

Kujdes!

Duke e bërë manekyrin me Base One Las Vegas rekomandohet që të përdoret metoda tre-fazëshe. 
Lloji: mbulues, shkëlqim 
Kapaciteti: 
5g

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë