SILCARE BASE ONE UV GEL BUILDER W4 BIANCO ESTREMO 30G | GELL NDËRTUES

Uni CosmeticsKodi:BO-W4.15JXV

Çmimi:
€8,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Gellët Base One janë krijuar nga një recetë moderne e cila prodhon zinxhirë të polimerit me një qëndrueshmëri të jashtëzakonshme të masës së gellit. Rradhitja e duhur e grimcave e bën masën të fortë dhe fleksibile si dhe në të njejtën kohë shumë ngjitëse në thonj natyral dhe artificial.

Baza One është një gell, ideal për të ndërtuar thoin natyral si dhe atë artificial.

Me lehtësi ju mund të përzieni elemente dhe të bëni kombinime me gellët ose akrilikët e tjerë.

Dendësi të trashë, vetë-nivelizues, siguron një nivel rehatie.

Duke eliminuar produktin e acidit akrilik është arritur efekti shumë më i favorshëm në thonj, në krahasim me gellin standard UV.

VEÇORITË: 

  • Produkt pa acid!

  • I pangjyrë

  • Trashësi mesatare

  • Veti të vetë nivelizimit

 • 1 fazor

Mënyra e përdorimit: Aplikoni gellin në thonj dhe thani në UV llambë me fuqi 36 watt, për 2 minuta.

Shtresa e sipërme pas fshirjes nuk kërkon lustrim shtesë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë