SILCARE BASE ONE PRIMER 15ML | PARA-BAZË PËR THONJ

Zbritje 38%
Uni CosmeticsKodi:5902560518825

Çmimi:
€2,49 €3,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Base One Primer - është lëng me cilësi të lartë pa acid që e rritë fuqinë ngjitëse të masës së gellit apo të akrilikut tek thonjt natyral duke i gërryer dhe duke e larguar acidin.

Base One Primer pa acid është më i butë se acid primer. Rekomandohet për thonjt e dëmtuar dhe të paqëndrueshëm.

Veçoritë

 • Produkt pa acid
 • Thahet shpejtë
 • I domosdoshëm për metodat e gellit apo akrilikut
 • Përdoret pa shfrytëzimin e llambës UV (thahet vetëvetiu në thonj)
Mënyra e përdorimit: pas gërryerjes me Cleaner, përdoreni një sasi të vogël të preparatit në thonj – menjëherë pas përdorimit të materialit të duhur. Akriliku dhe gelli duhet të përdoren pasi që Base Base One Primer të thahet plotësisht.

 

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë