SILCARE BASE ONE FINISH 15G | PËRFUNDUES ME SHKËLQIM

Uni CosmeticsKodi:BO-F

Çmimi:
€6,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Gell një fazësh, ka shkëlqim me një dendësi të hollë.

Thahet nën UV llambë. Karakterizohet me një nivelim plotësisht të mire, ngjitje dhe fleksibiliet të shkëlqyeshëm, poashtu jep shkëlqim të lartë në përfundim.

I përshtatshëm me gellët e tjera nga linja Base One.

Posedon shtresë shpërndarëse.

Mënyra e përdorimit:
Aplikoni gellin në bazën e thoit dhe thajeni nën UV llambë për 2 minuta. Pasi që është tharë, shpërndani lëngun në thonj për të hequr masën ngjitëse të gellit.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë