SILCARE UV GEL COLOR 74 FRESH MINT 5g | GELL ME NGJYRË

Uni CosmeticsKodi:SC-74.253.RI

Çmimi:
€3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Base One Color linja e gellëve përbëhet nga ngjyra moderne dhe unike.

Ato mund të përzihen me gelle të tjerë. Dendësi të mesme, vetë nivelizues.

Rehati gjatë punës, falë mungesës së acidit, produkti ka efekt më të mirë se sa gellët standard UV.

Gellët Base One janë krijuar sipas një recete moderne e cila i lejon ato të kenë një rend polimerik të masës së gellit.

Karakteristikat: 

  • Pa acid
  • 1 fazor
  • Dendësi të mesme
 • Vetë nivelizues

Mënyra e përdorimit: thani në UV llambë 36w për 2 minuta.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë