SILCARE BASE ONE CLEANER SHINE 500ml | PASTRUES ME SHKËLQIM PËR THONJ

Zbritje 40%
Uni CosmeticsKodi:5902560542615

Çmimi:
€3,89 €6,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Pastruesi ynë legjendar nga seria Base One është një produkt i bazuar në alkool izopropil me një efekt të butë, falë të cilit ju do të jeni në gjendje të pastroni në mënyrë perfekte pllakën e thonjve përpara se të filloni rregullimin e thonjëve tuaj. Formula e preparatit gjithashtu mundëson fshirjen e sigurt të shtresës ngjitëse të mbetur pas, pa rrezikun e dëmtimit të lidhjeve polimerike të masës së xhelit të tharë.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël pastruesi në një pambuk. Fshijeni tërësisht çdo thua, veçanërisht zonën përgjatë kutikulës.

Kujdes: Vetëm për përdorim profesional.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë