SILCARE BASE ONE ARTISTO NAIL ART BARBIE DOLL 07 10G | GELL PËR DIZAJN

Uni CosmeticsKodi:5906720561829

Çmimi:
€3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Base One Artisto Nail Art gellët janë më të popullarizuarit në linjën Base One Color. Dendësia e tyre e hollë ju lejon të krijoni dizajne unike në thonj, si dhe brusha e tyre ju lejon punë precize. Ngjyrat ekspresive dhe të forta shëndrrojnë duart tuaja në një art të vërtetë.

Mënyra e përdorimit: aplikoni gellin në gel të gërryer ose masë akrilike. Thajeni në llambë UV 36w për 60 sekonda.

Kujdes: Ky gell lë një shtresë e cila duhet të pastrohet me Cleaner ose në mënyrë direkte aplikoni një gell shkëlqimi. Dizajnet mund të krijohen në çdo shtresë, e cila ju jep mundësi të shumta dekorimi.

E tëra varet nga imagjinata e juaj kreative.

 

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë