SILCARE BASE ONE PRIMER + VITAMINS 15ML | PRIMER ME VITAMINA PËR THONJ

Uni CosmeticsKodi:5902560518801

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

I vetmi primer me përbërje të vitaminave në tregun e kozmetikës!

Base One Primer + vitamins - preparat pa acide për stilizim të thoit natyral me gell, hibrid dhe akrilik. Formula inovative mundëson përfshirjen e vitaminës A dhe E në mbartës vaji si dhe vitamina B (B7, B8) si dhe pantothenate kalcium pa dobësuar vetitë ngjitëse të produktit.

Falë vitaminave që gjenden në përbërje, primeri mundëson punën edhe në thonj të dëmtuar. Përbërësit e selektuar me kujdes ofrojnë një ngjitje të përsosur pa shkaktuar irritim ose ndjenjë djegie. Vetitë e primerit parandalojnë krijimin e fluskave nga ajri dhe ngritje të produktit të aplikuar.

Primeri aplikohet në thonjtë natyral, falë kësaj vitaminat nuk janë të bllokuara nga ndonjë barrierë, përderisa paketimi i zi mbron kompleksin Pro Vitamin nga rrezet e diellit.

Karakteristikat: 

 • Pa acid
 • Përmban vitamin A, E, B7 dhe pantothenate kalcium
 • Nuk ka nevojë të thahet
 • Thelbësorë gjatë manikyrit me gell, hibrid ose akrilik
Mënyra e përdorimit: pasi që të keni pastruar thonjtë me një Cleaner, aplikoni disa pika të vogla të preparatit në pllakë të thonjve.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë