SILCARE BASE ONE PRIMER + TEA TREE OIL 15ml | PARA-BAZË PËR THONJ

Uni CosmeticsKodi:5902560525496

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Base One Primer + Tea Tree Oil është një formulë e pasur me vaj tea tree, për tu përdorur në thonj natyral gjatë manikyrit me gell, hibrid dhe akrilik.

Falë teknologjisë inovative të përfshirjes së përbërësve aktiv, substancat yndyrore janë shtuar në produkt pa dobësuar vetitë ngjitëse të produktit.

Karakteristikat:

 • formulë e pasur me vaj tea tree
 • aplikim i teknologjisë inovative të përfshirjes së përbërësve aktiv
 • nuk përmban aromë irrituese
 • parandalon formimin e fluskave nga ajri
 • nuk përmban acid metakrilik, nuk shkakton irritim dhe ndjenjë djegie
 • për përdorim gjatë manikyrit hibrid
  Mënyra e përdorimit: aplikoni një shtresë të hollë me anë të brushës dhe prisni të thahet. Përdoreni rregullisht - varësisht metodës së stilizimit, ne rekomandojmë aplikimin çdo 3 javë.

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë