SILCARE ALPHA FIRE SHOWER GEL FOR MEN (NEEM OIL) 250ml | GELL DUSHI PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:5902560519532

Çmimi:
€2,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Alpha - është një linjë e krijuar posaçërisht për meshkujt të cilët vlerësojnë aromat e freskëta dhe burrërore. 

Xhel dushi Alpha Men i frymëzuar nga forcat e natyrës. Përbërësit e zgjedhur në mënyrë të veçantë të xhelit sigurojnë nivelin e duhur të hidratimit të lëkurës dhe parandalojnë tharjen e saj. Ai mundëson freski të qëndrueshme falë aktivitetit antibakterial të vajit të neem. Ruan nivelin e duhur pH të lëkurës. I testuar dermatologjikisht.

Veçoritë:

 • Pastron dhe hidraton butësisht lëkurën
 • Shkumoze
 • Nuk lë ndjesi ngjitëse
 • Nuk e than lëkurën pas larjes
 • Ka veti antifungale dhe antibakteriale.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël xheli në lëkurën e lagur të duarve ose trupit, masazhojeni derisa të shfaqet shkuma, shpëlajeni në ujë të rrjedhshëm. Përsëriteni nëse është e nevojshme.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë