SILCARE ALPHA AIR & WATER HAND CREAM FOR MEN (STRONG) 100ml | KREM DUARSH PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:5902560520750

Çmimi:
€2,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Alpha - është një linjë e krijuar posaçërisht për meshkujt të cilët vlerësojnë aromat e freskëta dhe burrërore. 

Kremi i duarve Alpha Men u frymëzua nga forcat e natyrës. Falë përbërësve të përzgjedhur në mënyrë të veçantë kremi garanton rigjenerim të fortë dhe kujdes të lëkurës së thatë dhe të plasaritur të meshkujve. Falë vajit të bërthamës së pjeshkës, ruhet fleksibiliteti i çdo lloji të lëkurës, ndërsa ureja dhe glicerina sigurojnë një hidratim të duhur dhe reduktojnë humbjen e ujit trans-epidermal.

Veçoritë:

 • Rigjeneron fuqishëm lëkurën e thatë dhe të plasaritur të duarve
 • Hidraton dhe rregullon lëkurën e duarve
 • Rekomandohet për kujdes të përditshëm, veçanërisht në duar të thata, të ashpra dhe të dëmtuara

Përdorimi: Aplikojeni disa herë në ditë në lëkurë të pastër dhe të thatë të duarve.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë