SILCARE AI AFFINITY ICE BLUE GEL 30g | GELL PËR THONJ

Uni CosmeticsKodi:5902560533309

Çmimi:
€14,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

AFFINITY ICE BLUE GEL 30g është gell i dendur, një-fazor, i cili ka masë ideale të ngjitësit për thonjt natyral si dhe për tipsat.

Ngjyra është karakteristike sepse e ulë temperaturën e ngjyrës për 20% gjatë përdorimit të filterit UV të kaltër.

Kjo poashtu parandalon atë nga verdhëzimi.

Formula e gellëve të linjës AFFINITY është përforcuar me karakteristika të veçanta:

Tiksotropi – shtim prej 20%

Rritja e masës ngjitëse – shtim prej 60%

Ngurtësia e hallkave të polimerit – shtim prej 40% përmes rrjetëzimit të polimerëve të lartë

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë