SILCARE REVOLUTION 10in1 HYBRID GEL CLEAR 15g | GELL NDËRTUES

Uni CosmeticsKodi:5902560528039

Çmimi:
€10,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ka arritur Revolucioni!

Silcare 10in1 Revolution Hybrid Gel është një produkt me 10 veti! Ju mund ta përdorni atë për të forcuar thonjtë e brishtë dhe të dobët, të ndërtoni formën e thonjve ose të zgjatni ato. Mund të aplikohet i vetëm ose si një bazë nën një hibrid me ngjyrë. Në dispozicion prej 2 ngjyrave: Clear dhe Light Pink.

Produkti mund të përdoret në të gjitha llojet e thonjve, madje edhe në ato të dobëta. Do e zgjasë qëndrueshmërinë e një manikyri.

I pazëvendësueshëm, inovativ, revolucionarë!

Silcare 10in1 Revoultion Hybrid Gel është: 

  1. Bazë: e përshtatshme si një bazë nën një gell apo hibrid manikyr
  1. Krijim të harkut: falë përbërjes me trashësi të mesme dhe veti për vetë-nivelizuese, është i mirë për krijimin e harkut C, mbushjen e thonjve si dhe rifreskimin e një manikyri
  1. Zgjatje: thiksotropia e duhur e produktit lejon të zgjasni thoin në formën e dëshiruar
  1. Qëndrueshmëri mekanike dhe termike: produkti ka veti të përsosura mekanike pas tharjes dhe funksionon në mënyrë ideale me thoin natyral, nuk është i ndjeshëm në temperaturë, falë kësaj vetie stilizimi mban formën dhe fortësinë me një qëndrueshmëri të lartë.
  1. Top: mund të përdoret si një shtresë top
  1. Fortësim: fortëson në mënyrë fizike thoin duke krijuar një shtresë të fortë që e mbron pllakën e thoit ndaj faktorëve të jashtëm.
  1. A keratinë natyrale të hidrolizuar
  1. Amino acide
  1. Minerale 
 1. Vitamina
Mënyra e përdorimit:

Formulimi bazë: aplikoni një shtresë të hollë në thoin natyral dhe thajeni në një llambë 36w UV-LED ose LED për 1 minutë. Për zgjatje të thonjve, aplikoni një shtresë të hollë dhe pastaj 2 shtresa më të trasha.

Formulimi top: thajeni në një llambë 36w UV-LED ose LED për 1 minutë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë