SILCARE 1 STEP ACETONE HYBRID GEL REMOVAL LIQUID 90ml | HEQËS I LLAK GELLIT

Uni CosmeticsKodi:5902560535549

Çmimi:
€1,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

NAILO Acetone është solucioni i përsosur për largimin e tipsave të ngjitur në mënyrë të gabuar (shpërbën ngjitësin) falë cilit ju do të mund të largoni tipsat pa problem.

Gjithashtu mund të përdoret për largimin e dekorimeve nga pllaka e thonjëve.

Ka një veprim shumë efektiv. Shpërbën dekorimet akrilike si dhe shtresat e aplikuara të gellit hibrid. Efikas dhe i sigurtë.

Mënyra e përdorimit: zhytni në lëng një pambuk, vendoseni në thua dhe mbajeni për 2-3 minuta, pastrojeni lehtësisht.

Përserisni veprimin deri sa të arrini rezultatet e dëshiruara.

Paralajmërim!

Shumë i ndezshëm, irritues. Në rast kontakti me sytë ose lëkurën, shpëlajeni me ujë të bollshëm dhe kërkoni kujdes mjekësor. Mbajeni larg fëmijëve. Vetëm përdorim profesional.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë