SIENNA X RADIANCE BODY BALM 200ML | KREM TRUPI ME SHKËLQIM

Uni CosmeticsKodi:5060148804668

Çmimi:
€15,50

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Mbajtja e tenit dhe lëkurës suaj të ushqyer, është e lehtë me Radiance Body Balm.

Gjithashtu, me përbërësit natyral shumë të mirë të gjalpit të sheas, vajit të kokosit dhe vajit të bajames së ëmbël, balsami ka në përbërje vitamin E për të mbrojtur lëkurën kundër mplakjes së parakohshme.

Grimcat e vogla nga ari, që gjenden në krem, ndihmojnë për të shtuar shkëlqim të shëndoshë në lëkurë dhe për të mbajtur tenin e juaj të bukur.

Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje për të patur lëkura e juaj butësi me shkëlqim të mahnitshëm.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë