SIENNA X PH BALANCE FACE & BODY WASH 200ML | SHAMPON PËR TRUP DHE FYTYRË

Uni CosmeticsKodi:5060148804675

Çmimi:
€15,70

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Me aromë të mahnitshme të limonit, do ta bëjë lëkurën tuaj të ndjehet e ushqyer dhe e rifreskuar.

A e dini që disa gellë për larje të trupit do të heqin tenin e juaj pas përdorimit të markës imituese?

Balance Body Wash është dizajnuar speficikisht për të luftuar këtë problem, i cili është i balancuar me pH që të jetë i përkryer për lëkurën tuaj.

Me aromë të mahnitshme të limonit, do ta bëjë lëkurën tuaj të ndjehet e ushqyer dhe e rifreskuar përderisa do të ndihmojë që të zgjasë qëndrueshmërinë e tenit tuaj.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë