SIENNA X HIGH INTENSITY TANNINA 1 HOUR 75ML | LOSION PËR RREZITJE ARTIFICIALE INTENSIVE

Uni CosmeticsKodi:5060148804446

Çmimi:
€15,50

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

E formuluar për ata që dëshirojnë të kujdesen për lëkurën ndaj rrezeve UV të diellit; e pasuruar me përbërës hidratues, dhe çka është edhe më me rëndësi, është se ka efikasitet! 

  • Nënshkrimi i Sienna X për aromë, ngjyrë dhe rezultate
  • Përmban Q10 kundër mplakjes, vitamin E hidratues, Aloe Vera dhe ekstrakt të avokados.
 • Mbusheni me përshpejtues të rrezitjes për të optimizuar performancën.
Sasia e aplikimit zgjatë për mbi 10 lyrje trupi.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë