SIENNA X DEEP SELF TAN LOTION 75ML | LOSION PËR RREZITJE ARTIFICIALE INTENSIVE E ERRËT

Uni CosmeticsKodi:5060148804439

Çmimi:
€15,50

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

E përshtatshme për trup dhe fytyrë.

Nëse jeni duke kërkuar produkt që ju sjellë ngjyre kafe natyrale më të mbyllur, atëherë do të adhuroni Deep Self Tan Lotion.

Losioni nuk len shenja nëse përdoret në mënyrën e duhur. Poashtu, është i dukshëm me ngjyrë kafeje në mënyrë që ju ta keni më të lehtë aplikimin e tij.

I pasuruar me përbërës ushqyes, ky formulim do t’ju bëjë lëkurën e hidratuar, të butë dhe me ten të bukur veror.

Për aplikim më të njëtrajtshëm, përdorni dorezën Tanning Mitt dhe lejeni produktin të veproj pa e larë për 8 orë.

Pas dushit, ju do të keni ten të bukur, ngjyrë kafe dhe të shkëlqyer.

Sasia e aplikimit zgjatë për mbi 10 lyrje trupi.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë