ALLURE SILICON MAKE-UP SPONGE PINK | SHPUZË SILIKONI PËR GRIM

Uni CosmeticsKodi:KOD1000000220 P

Çmimi:
€1,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Shpuza e silikonit përdoret për ta përzier dhe aplikuar grimin.

Ajo, gjithashtu, eliminon mbetjet e produkteve.

E dizajnuar ashtu që të mund të përdorni më pak produkt gjatë procesit të grimit, pra, është shumë ekonomike, si dhe ta aplikoni grimin pa njolla të kremës apo pudrës të mbetura në fytyrë.

Ngjyra: Rozë

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë