SHAKIRA NATURAL SPRAY EDT 80ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:8411061697283

Çmimi:
€36,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Its composition includes citrus fruits from Italy, peaches and passion fruit, which provide an exotic freshness, reflecting Shakira's spontaneity. Jasmine Sambac, gardenia and cinnamon express her femininity and deliver quality and transparency to the fragrance. Chord notes of sandalwood, vanilla, musk and amber represent her exotic side. The bottle's luminosity is the pure expression of Shakira's personality. It is designed to reflect light from different angles and has no cover. OS is very present in the design of the bottle. Its shape is sensual, feminine, young and modern.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë