SERI NATURAL LINE HAIR TREATMENT HONEY & ALMOND 1000ml | MASKË PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:5202663041061

Çmimi:
€3,89

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Çfarë është:
Krem mbrojtës dhe riparues për flokë të thatë dhe të dëmtuar.

Çfarë ofron:

 • Hidraton, ringjallë dhe ushqen flokët
 • I jep flokëve shkëlqim dhe ndihmon në shkrehje më të lehtë në vetëm 3 minuta!
 • Formulë me veprim të menjëhershëm

Çfarë përmban:
Me ekstrakte bajamesh dhe mjalti, të pasura me aminoacide, sheqerna, vitamina A, B1, B2, C, E dhe elemente me gjurmë të metaleve, të cilat me veprimin e tyre hidratues dhe rinovues ndihmojnë flokët të rifitojnë shëndetin dhe shkëlqimin natyral.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë