ALLURE DEPILATION SPATULA 1x50pcs | SHPATULLA PËR DEPILIM

Uni CosmeticsKodi:8717202433636

Çmimi:
€1,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Shpatulla për depilim.

Të mrekullueshme për aplikimin e dyllit.
Ekonomike dhe të qëndrueshme.
Të lehta dhe të përshtatshme për përdorim.

Sasia 1x50pcs
Dimensionet 15x2cm

Sjellë aplikim të saktë dhe efikas të dyllit.
E përshtatshme për përdorim me dyllë të ngrohtë të depilimit
Me gjerësi të hollë, ideale për punë me dyllë për vetulla dhe për fytyrë.
Shpatulla - druri e rrafshët, me përfundim rrethor.
E disponueshme, e cila sjellë higjienë të jashtëzakonshme.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë