ROBERTO CAVALLI FLORENCE EDP 75ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3614223519613

Çmimi:
€90,84

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Eksploroni atmosferën interesante artistike të Firences me Eau de Parfum Firence të markës Roberto Cavalli.

Këtë produkt mund ta blini në të gjitha pikat e UNI Cosmetics.

Eksploroni atmosferën interesante artistike të Firences me Eau de Parfum Firence të markës Roberto Cavalli. 

Firence kremton varietetin që qyteti i famshëm italian është në gjendje të ofrojë: kombinon në vetvete kulturën dhe natyrën, të kaluarën dhe të tashmen, salltanatet dhe një gëzim absolut të jetës.

Mbulo veten në këtë parfum, i cili u lancua në treg në 2018 dhe është bërë për gruan e bukur dhe të paharrueshme si Meka e artit italian.


  • Një parfum elegant me lule chypre


  • Për një grua të sofistikuar dhe rastësore


 • Perfekt për t'u përdorur çdo ditë dhe për raste të veçanta

 

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë