RIMMEL LASTING FINISH PENCIL CHERRY KISS 071 1.2g | LAPS PËR BUZË

Uni CosmeticsKodi:5012874027743

Çmimi:
€1,89

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Bëni buzën tuaj të duket në përputhje me buzët tona të ëndërruara për përdorim dhe lapsa buzësh.

Gjurmoni skajin e jashtëm të buzës tuaj për një formë të mprehtë, të përcaktuar, pastaj mbushni buzët tuaja për një bazë të kuq buzësh të qëndrueshme.

Pasi të keni aplikuar, shtoni një buzëkuq të lëngshëm për ngjyrë të plotë, të guximshme.

Lapsi i buzëve do të funksionojë si një spirancë për produktet e buzëve që aplikoni sipër.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë