RIMMEL STEP2 SUPER GEL TOP COAT 001 12ml | SHKËLQYES PËR THONJ

Uni CosmeticsKodi:30121188

Çmimi:
€4,79

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Gama e gjerë e Rimmel është mbajtur e përhapur deri në minutë pasi përkthen pamjen e Londrës në hije të reja, produkte, paketim dhe reklama.

Por sado krijuese dhe përpara-modës, produktet Rimmel të jenë gjithmonë të lehta për t’u përdorur, të gjithanshme dhe të arritshme, të dizajnuara për të inkurajuar eksperimentimin dhe vetë-shprehjen.

Për mënyra të reja të shkëlqyera për të parë pamjen në Londër, mjafton të shikoni këtë hapësirë!

Shkëlqim të lartë, përfundojë rezistente ndaj çipit
Mbron ngjyrën deri në 2 javë
Thatë si një llak i rregullt i thonjve
Asnjë llambë, asnjë udhëtim në sallon
Lehtë për tu hequr, pa dëmtim të thonjve

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë