RIMMEL MAGNIF'EYES EYE PRIMER BASE 6ml | PARA-BAZË PËR SY

Uni CosmeticsKodi:3614223425402

Çmimi:
€2,74

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Primer për sy
Intensifikon hijen e syrit
Mbulon rrudhatë dhe provë transferimi
Ndihmon për bërjen e syrit të papërshkueshëm nga uji dhe zgjat deri në 24 orë
E përkryer për t’u përdorur me Magnifées tonë
Paleta e hijëve Magnifées ose Mono Shadows!

Bëni sytë të parësore.

  • Intensifikon hijezimin për sy
  • Kundër rrudhave, njollave dhe rezistent ndaj ujit
  • Ndihmon në hijezimin e syve rezistent ndaj ujit dhe qëndron deri në 24 orë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë