RIMMEL FOUNDATION LASTING FINISH 203 30ml | PUDËR E LËNGËT

Uni CosmeticsKodi:3607342191006

Çmimi:
€7,89

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Keni nevojë për një pudër me qëndrueshmëri të gjatë?

Rimmel London Lasting Finish është këtu për t'ju ndihmuar. 

 • Pudër e lëngshme
 • 25-orësh
 • Rezistente ndaj djersës, nxehtësisë dhe lagështisë
 • Nuk transferohet
 • Me acid Hyaluronic

Përdorimi:

 1. Aplikoni pudrën në lëkurë të pastër dhe të freskët. Përdorni një brushë, shpuzë apo majat e gishtave për shpërndarje.
 2. Për qëndrim akoma më të gjatë, spërkatni Insta Fix & Go

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë