REXONA DEO BIORYTHM DRY & FRESH 48h 150ml | DEODORANT PËR FEMRA

UNI CosmeticsKodi:8711600306509

Çmimi:
€2,19

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
 • Deodorant antiperspirant që sjellë dritë dhe mbulim të plotë
 • Kontrollë kundër ndjerrësve dhe kundërmimit në një kohëzgjatje deri në 48 orë

Mbrojeni veten kundër ndjerrësve dhe kundërmimit me aromë të fuqishme lulesh me deodorantin për femra Rexona Powder Dry 250ml. E disponueshme me një pakëtim të hijshëm, kompakt dhe të lehtë për ta mbajtur 150ml.  

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë