REVOLUTION ULTRA SCULPT&CONTOUR KIT C04 1x3pcs 11g | KONTURË & SHKËLQYES

Uni CosmeticsKodi:5029066043504

Çmimi:
€5,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Arritni përsosmëri profesionale në Formësim & Kontur.

Kit jonë i mrekullueshëm siguron gjithçka që ju nevojitet për një përfundim formësim dhe konturim profesional.

Kjo paletë bën gjithçka, përdoret së bashku për të formësuar, ose individualisht të freskoj dhe të shkëlqejë gjatë gjithë ditës.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë