REVOLUTION SUPER DEWY SMOOTHING FACE PRIMER BLUR BALM | PRIMER PËR FYTYRË

UNI CosmeticsKodi:5057566296090

Çmimi:
€10,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Blur Balm face primer from the Superdewy collection.

The Superdewy line is the perfect combination of skincare and makeup.

You will get an effect of \ "makeup no makeup \" on your skin.

This face primer is ideal for blurring pores and redness on the skin.

You will get smoother and visibly smoother skin.

How to use: Apply the primer directly on the face with your fingers.

Cruelty free.

Vegan.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë