REVOLUTION SKINCARE SKIN SERUM 10% 60 ml | SERUM PËR FYTYRË

Uni CosmeticsKodi:5057566317900

Çmimi:
€15,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Blemish and Pore Refining Serum from Revolution Skincare ** helps cleanse and tighten enlarged pores, effectively preventing acne. Why use 10% Niacinamide + 1% Zinc Skin Serum? * cleanses and tightens enlarged pores, * prevents acne, * regulates sebum production, * soothes the skin. How to use Revolution Skincare serum correctly? Shake the bottle before use. Apply a few drops on clear skin. The serum can be used in the morning and in the evening, thanks to the composition without make-up, it can also be used under make-up. Do not use this serum if any of your other care products contain vitamin C.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë