REVOLUTION SKINCARE 12.5% VITAMIN C RADIANCE SERUM 60ML | SERUM PËR FYTYRË

Uni CosmeticsKodi:5057566398763

Çmimi:
€18,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
I krijuar për adhuruesit e vitaminës C, ky serum me forcë të lartë përmban 12,5% të vitaminës C. E njohur për përfitimet e saj për kujdesin e lëkurës, Vitamina C është një antioksidant që njihet se ndihmon rigjenerimin e lëkurës dhe ndihmon në përmirësimin e shkëlqimit të lëkurës. Ky super serum me shkëlqim do të rrisë shkëlqimin tuaj dhe do të inkurajojë një strukturë të lëmuar të lëkurës.

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni në fytyrë, në mëngjes dhe në mbrëmje për rezultate më të mira.

Kujdes: Ndërpriteni përdorimin nëse shfaqet skuqje ose acarim. Mbajeni larg syve. Vetëm për përdorim të jashtëm.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë