EVOLUTION PRO EYESHADOW BLENDING BRUSH PRO E103 | BRUSHË PËR GRIM

Uni CosmeticsKodi:6972759750076

Çmimi:
€2,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

E prodhuar nga qimja më e mirë sintetike.

Për përdorim në aplikim dhe përzierje të korrektorit për të ndërtuar dhe siguruar mbulim të përsosur.

Një Koleksion Thelbësor i 9 furçave për Profesional.
Të gjitha të bëra nga flokët sintetikë më të mirë, super të butë dhe shumë miqësore me kafshët

Për përdorim në aplikimin dhe përzierjen e fshehësit tuaj për të ndërtuar dhe siguruar një mbulim të përsosur.

Furça Makeup Evolution evolution është një furçë për aplikimin e fshehësit.

Punon mirë për përzierjen e kozmetikës, siguron një mbulim të shkëlqyeshëm.

Bërë nga shpohet sintetike me cilësi më të lartë, të cilat janë të buta dhe mjaft fleksibël.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë