REVOLUTION PALETTE RELOADED ICONIC FEVER 1X15PCS | HIJE PËR SY

Uni CosmeticsKodi:5057566148290

Çmimi:
€7,59

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Tregoni pak dashuri koleksionit tuaj të grimit me paletat përplot ngjyrëshe më të shitura Re-Loaded.

Ato përmbajnë 15 hije intense, të mëndafshta dhe lehtë për t'u aplikuar, përfshinë përzierje të toneve të ngrohta të arit të ndezur dhe burgundy të pasura, plus një hije me xixëllimë të thellë për të krijuar dramë.

Spërkatni mbi grim me brushë nga Revolution Hyaluronic Fixing Spray për të intensifikuar pigmentin.

Koha për të marrë Reloaded! Paleta jonë me 15 hije të syve e cila përfshinë hije të ndezura të ngrohta në shumëllojshmëri të hijeve mat dhe hijeve me shkëlqim.

Shumë të pigmentuara, me qëndrueshmëri të lartë, të lëmuara dhe lehtë për tu aplikuar, hije me të cilat do dukeni moderne gjatë gjithë vitit.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë