REVOLUTION NIACINAMIDE BLEMISH & PORE REFINING SERUM 30ML | SERUM PËR LËKURË TE YNDYRSHME

Uni CosmeticsKodi:5057566048507

Çmimi:
€10,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Revolution Skincare Blemish and Pore Refining Serum është një hero për lëkurë të prirur nga yndyra dhe njollat.

Përbëhet nga 2 përbërës: Niacinamid dhe Zink, ky serum i lehtë dhe i butë ndihmon në largimin e njollave dhe në minimizimin e pamjes së poreve të gjëra.

Të kombinuara, këto përbërës rregullojnë prodhimin e yndyrës së lëkurës, përderisa Zinku ka veti qetësuese i cili ndihmon në zvoglimin e pamjes së njollave aktive.

I butë për përdorim të përditshëm, kjo formulë e tejdukshme pa yndyrë mund të aplikohet në një shtresë të hollë nën bazë të grimit dhe korrektor për të ndihmuar në fshehjen e njollave që i merrni gjatë ditës.

Përfitimet kryesore:

 • Serum për largimin e njollave dhe përmisimin e poreve
 • Ndihmon në zvoglimin e pamjes së njollave dhe poreve
 • I formuluar me zink qetësues

  Si përdoret:

  Shkundni mirë para përdorimit. Aplikoni disa pika në lëkurë të pastër dhe të thatë. Për rezultate më të mira përdorni serumin në mëngjes dhe në mbrëmje.

  • Pa aromë
  • Pa vaj
  • Pa parabene
  • Pa alkohol
  • Pa gluten

  Kujdes:
  Mos vazhdoni me përdorim nëse shkaktohet skuqje ose irritim. Mbani produktin larg syve. Mos e përdorni nëse jeni duke aplikuar vitamin C. Produktet me vitamin C duhet të aplikohen në lëkurë në një tjetër kohë.

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë