REVOLUTION BASE FIX MAKEUP FIXING SPRAY 100ML | SPREJ PËR FIKSIMIN E GRIMIT

Uni CosmeticsKodi:5029066026385

Çmimi:
€7,59

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Sprej i cili krijon një shtresë mbrojtëse që mbron grimin kundër diellit të tepërt, të ftohtit, lagështirës dhe erës.

Qëndrueshmëria e tij zgjat deri në 8 orë!

Formula pa ngjyrë përputhet me lëkurën dhe jep një efekt të mahnitshëm.

Spreji është i përkryer kur rregulloni grimin në çdo rast.


Përdoret nga profesionistë dhe për përdorim të përditshëm për të mbajtur grimin tuaj gjatë gjithë ditës. Formula jonë do të mbrojë grimin tuaj nga nxehtësia dhe lagështia, të ftohtit dhe kushtet e erës, dhe megjithatë lëkura juaj reagon, kjo do të ndihmojë që grimi juaj të qëndrojë i përsosur deri në 8 orë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë