REVOLUTION BAKING POWDER LACE 32g | PUDËR PLUHUR

Uni CosmeticsKodi:5057566072083

Çmimi:
€6,79

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Pudrat pluhur janë një mundësi e mirë për ata që dëshirojnë një përfundim me shkëlqim, të mëndafshtë dhe të barabartë.

Ju kërkuat, ne dëgjuam. Duke iu përgjigjur kërkesave të klientëve, Revolution ka prezantuar 7 hije të reja të pudrave të tyre pluhur, duke na sjellur 10 hije në total për të gjitha tonet e lëkurës.

Hija e re përfshin 3 hije ekzistuese, duke përfshirë: Lace, White dhe më të shiturën Luxury Banana Baking Powder.

Një e preferuar për zgjatjen e qëndrueshmërisë së grimit, largimin e shkëlqimit, ndriçimin dhe ekuilibrimin e tonit të lëkurë.

Kjo pudër e bluar imët mund të aplikohet me një brushë. Për një përfundim natyral përdorni një brushë apo një sfungjer për precizitet më të lartë, për të fiksuar konturin dhe theksuesin.

Nëse dëshironi që disa zona të duken më të ndriçuara, sigurohuni që keni lagur sfungjerin dhe aplikoni një shtresë të trashë të pudrës.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë