REVOLUTION HYALURONIC FIX HYDRATING & PLUMPING 100ml | SPREJ PËR GRIM

Uni CosmeticsKodi:5057566009676

Çmimi:
€8,59

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Fryej, hidrato dhe rregullo grimin gjatë gjithë ditës me Revolution Hyaluronic Fixing Spray.

Përmban kripë natriumi, i cili ka aftësi të depërtojë në lëkurë dhe të mbajë ujin, duke rezultuar në lëkurë të fryer dhe të hidratuer.

Tundni produktin lehtësisht para përdorimit.

Mbyllni sytë para se të spërkatni produktin. Mbani atë 20-23cm larg fytyrës dhe spërkateni atë mbi grim.

Lëkura ndjehet e hidratuar dhe e shëndetshme. Riaplikoni edhe 1 herë gjatë ditës për një dozë shtesë hidratimi.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë