REVOLUTION HIGHLIGHTER RELOADED RAISE THE BAR 10G | SHKËLQYES PËR FYTYRË

Uni CosmeticsKodi:5057566085977

Çmimi:
€5,39

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

A jeni gati për shkëlqimin përfundimtar me koleksionin e Revolucionit Reloaded Highlighter?

Një sërë nuancash theksuese që do t'i lënë juve një shkëlqim të parezistueshëm. Një pluhur me pigment intensiv që do të ndriçojë menjëherë lëkurën tuaj. Një përfundim me ndikim të lartë me një shkëlqim super të këndshëm. Formula e mëndafshtë rrëshqet në mollëza pa probleme, shtohet në urën e hundës dhe ndriçon qoshet e brendshme të syve për një shkëlqim. Për një përfundim intensiv, si fletë metalike, përdorni një furçë të lagur ose një nga spërkatësit tanë fiksues.

Vegane.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë