REVOLUTION GLOW ILLUMINATING FACE&BODY BRONZ 200ML | SPREJ ME SHKËLQIM PËR FYTYRË DHE TRUP

Uni CosmeticsKodi:5057566061827

Çmimi:
€14,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ndiqni shkëlqimin këtë stinë të festave me sprejin për fytyrë dhe trup nga Revolution Illuminating Spray.

Produkti me shumë qëllime është një produkt që duhet ta keni me doemos. Një lëng i bardhë me shkëlqim margaritarësh për një lëkurë me shkëlqim.

Një sprej i hollë me grimca reflektive që do ju dhurojnë një përfundim të njomë me shkëlqim. Kapni vëmendjen e të gjithve këtë stinë me Revolution Illuminating Spray.

Mënyra e përdorimit: 

  • Spërkatni në fytyrë para grimit për të hidratuar dhe përgatitur lëkurën.

  • Spërkatni mbi grimin tuaj për të siguruar qëndrueshmërinë e grimit.

  • Shtoni shkëlqim dhe rifreskoni lëkurën gjatë ditës.

  • Spërkatni fytyrën dhe trupin për një shkëlqim të tërë.

Udhëzim: Tundni shishen para përdorimit. Mbyllni sytë dhe mbani atë 20cm larg fytyrës dhe trupit. Spërkatni në fytyrë dhe trup për një shkëlqim në tërë trupin. Spërkatni drejtpërdrejtë në lëkurë dhe shmangni spërkatjen e drejtëpërdrejtë në rroba.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë