REVOLUTION FAST BASE STICK FOUNDATION F12 | PUDËR E LËNGËT

UNI CosmeticsKodi:838623953676

Çmimi:
€7,79

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Fast Base Foundation shpejt përsos, konturon dhe thekson ngjyrën tuaj.

Formula e lehtë për t'u përdorur shkrihet në lëkurë, duke u përzierë në mënyrë të njejtë për të lënë një rezultat të freskët dhe të butë.

Tërhiqeni lartë, aplikojeni në fytyrë dhe përzieni me anë të gishtërinjve, një sfungjer bukurie ose me anë të brushës suaj të preferuar.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë