REVOLUTION FAST BASE CONCEALER C11 4.5ML | KORREKTOR

Uni CosmeticsKodi:5057566034340

Çmimi:
€4,59

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Theksoni, ndriçoni dhe mbuloni rrathët nën sy shpejt dhe lehtë.

Mbuloni rrathët e errëta shpejtë dhe në mënyrë të përsosur thjesht duke duke aplikuar disa pika të korrektorit nën sy me anë të sfungjerit të vogël në aplikator.

Lehtësisht përzini produktin me anë të gishtërinjve, një brushë apo një sfungjer për sy rrezatuese.

Korrektori i përsosur me mbulim të mesëm me mundësi shtresimi.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë