REVOLUTION EYELIINER GEL BLACK WITH ANGLED BRUSH 3g | EYELINER PËR SY

UNI CosmeticsKodi:5057566176460

Çmimi:
€8,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Jeni duke kërkuar për një krah dramatik?

Ky gell për vijezim të syve me pigmentim të lartë është dizajnuar për të qëndruar gjatë tërë ditës pa plasaritje apo shkërmoqje.

Ky produkt poashtu përfshin një brushë vijezues eme skaj për vijezim të mprehtë dhe të rrokullisur.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë