REVOLUTION DUO BROW DEFINER DARK BROWN | LAPS PËR VETULLA

UNI CosmeticsKodi:5029066098429

Çmimi:
€4,09

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Kontrollë i plotë, e lehtë dhe me fleksibilitet për vetullat tuaja.

Ju njoftojmë me vetulla të mahnitshme dhe profesionale me ULTRA BROW ARCH & SHAPE. Me skaje të dyfishta për vetulla të përsosura.

Në njërën anë, kemi një LAPS PËR VETULLA me pigment të butë, dhe në anën tjetër kemi një laps që ju mundëson që të vizatoni, përcaktoni dhe të formësoni harkun tuaj, qimet individuale, si dhe të mbushni vetullat në mënyrën ULTRA profesionale.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë