REVOLUTION CREATE DEFINING CONTOUR BRUSH R10 | BRUSH PËR GRIM

Uni CosmeticsKodi:5057566382199

Çmimi:
€9,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Buff, shape and blend to perfection with the Revolution Create Eye Brush Set.

We can’t take our eyes off this dreamy 5 piece Revolution Create Eye Brush Set, ideal for professionals and beginners alike.

Each brush has a beautiful rose gold finish and super-soft synthetic fibres with a special antibacterial coating integrated into the brush hairs to help prevent bacterial growth. 

 • Revolution Create Define & Fill Brow Brush R1
 • Revolution Create Fluffy Eye Brush R2
 • Revolution Create Buffing Eye Crease Brush R3
 • Revolution Create Fluffy Blending Brush R4
 • Revolution Create Soft Focus Brush R6
 • Complete your collection with the full Revolution Create Brush Range

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë