REVOLUTION BRONZER RELOADED TAKE A VACATION 15G | BRONZER PËR FYTYRË

Uni CosmeticsKodi:5057566085823

Çmimi:
€5,59

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
 • Arrini shkëlqimin e rrezeve të diellit në plazh me bronzerin tonë. I ri në rangun e produkteve më të shitura Re-loaded, kjo pudër me perla do nxis tonet e mesme të lëkurës me një pamje të puthur nga dielli.

Plus, është një paletë kompakte, e cila nënkupton që është e lehtë të ndërohet një ngjyrë me pamje natyrale.

Aplikojeni në zona të fytyrës ku dëshironi të shtoni ngrohtësi ose përdoreni në qepalla për një pamje të syve me ndikim të lartë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë